Bazén Slavia každé pondělí
Přijďte si každé pondělí užít volnou hladinu i hloubku na naše pravidelná bazénová setkání v areálu Slavia Praha ve Vršovicích. Pod dohledem instruktorů z potápěčské školy Diversdream si v přátelské atmosféře zdokonalíte své dovednosti, otestujete výstroj nebo si jen skvěle zaplavete. Rezervujte si svůj termín a staňte se součástí naší potápěčské komunity, která se ve vodě cítí jako doma.
Milí sportovní potápěči,
i když je léto definitivně pryč, nezoufejte… I během zimní sezóny jsme pro vás připravili spoustu potápěčských setkání.
Ti z vás, kteří chtějí navštěvovat kurz plavání s ABC (maska, ploutve a šnorchl), mají možnost pravidelně docházet na bazén každé pondělí od 19:30 do 20:30 hod (vstup na bazén je možný již v 19:00 hod), celkem 41x během sezóny 2024/25. Vaši rodinní příslušníci a kamarádi jsou také vítáni, i když o tom, že se stanou potápěči, zatím jen přemýšlejí. Naše setkání se budou konat v bazénu v Pražských Vršovicích na Slávii.
V průběhu setkání budete mít možnost si plavat dle vlastního uvážení (s ABC, dýchacím přístrojem nebo jen tak v plavkách :-), nebo pod vedením instruktorů se nechat organizovaně trénovat. Vzhledem k dostatečné hloubce 3,8 m je bazén dobrým místem pro potápění s dýchacím přístrojem.

POZOR DŮLEŽITÉ !!!
Cvičné ponory s potápěčskou výstrojí je nutné včas (minimálně 3 dny) hlásit dopředu z důvodu přípravy této výstroje a naplnění lahví. Cena za zapůjčení potápěčské výstroje na bazén činí 450,- Kč (automatika, žaket, lahev + vzduch) + vstupné do bazénu pokud nemáte předplaceno na celou sezónu.
- Zahájení: 02/02/2026
- Ukončení: 15/06/2026
- Bazén nebude v těchto termínech: 15/04/2026 - velikonoční pondělí
Přijďte udělat něco pro své zdraví, ať jste v dobré kondici a oživit si vaše potápěčské zkušenosti :-)
Pokud máte zájem o bazén kontaktujte nás:
- Email: info@diversdream.cz
- Tel: +420 732 584 696
