Specializace - Nitrox

Už jste někdy snili o tom mít delší bezdekompresní limit pro fotografování nebo průzkum vraku? Už jste někdy chtěli větší bezpečnost potápění vztahující se k potenciálu rizika dekompresní nemoci?"

Klíčem je Nitrox. Díky snížení části dusíku ve vašem dýchacím plynu, bude se vaše tělo méně namáhat a časy vysycení budou redukované.

Enriched Air Nitrox

Ve vašem programu ENRICHED AIR NITROX se budete učit všechna nezbytná pravidla pro plánovací ponorů s Nitroxem a používání Nitroxu bezpečným způsobem. Důležitým klíčovým bodem v celém programu je analýza vaši vlastní láhve před každým Nitroxovým ponorem.

Nitrox zdarma" je heslo u hodně středisek.Toto znamená, že nemusíte platit přirážku za Nitrox, ale všechna potápěčská centra budou chtít vidět platný certifikát Nitrox předtím, než se půjdete potápět.

 

ENRICHED AIR NITROX obsahuje nepovinné ponory a proto to je perfektní "zimní specialitou" před začátkem vaší potápěčské dovolené. Toto vám dovolí jít se ihned potápět a užívat si výhody potápění s Nitroxem.

Jestliže se chcete dozvědět více o ENRICHED AIR NITROX, můžete si koupit manuál nebo DVD, dokonce i když se nechcete zapsat na kurz

diveSSI Image: EAN_manual

KURZ ENRICHED AIR NITROX Obsahuje:

  • Úvod do Nitroxu
  • Nitrox, vaše tělo a podvodní svět
  • Vaše kompletní výstroj a Nitrox
  • Plánování vašich Nitroxových ponorů

Prvořadým cílem každého kurzu SSI Specialit je naučit vás důležité dovednosti zábavným způsobem. Všechny kurzy jsou vyučované za použití domácího studia, krátkých teoretických přednášek, a výcviku ve vodě.